Bar INFERNO

Homepage

20.7. SUNSET MOONRISE @ INFERNO club

Všichni jste zváni na tuto jedinečnou house-trance party do klubu Inferno! Do Hranic totiž přijedou na Ostravsku oblíbení djs Danny Bright a Wayne pojedou od 11 hodin bomby ve speciálním tříhodinovém setu :) O úvodní a poslední set se postarají djs Ali a Meri.da. Chystáme videoprojekci a nekomerční music až do ranních hodin.

Vstupné = 40Kč.

Historie

Projekt Sunset Moonrise vznikl při příležitosti uspořádání celorepublikového festivalu Majáles VŠB 2009. U jeho zrodu stáli dva Djs: Wayne & Danny Bright. Tito dva se blíže poznali právě na zmíněném festivalu, kde Danny Bright byl organizátorem a zároveň headlinerem House Stage a Wayna si pozval na základě informací o jeho kvalitách a stylu muziky kterou hraje. Oba tito performeři si zahráli v hlavním čase Majálesu v stylu Back To Back a díky tomu, že se perfektně doplňovali jak stylem hudby, tak stylem mixování se rozhodli založit projekt Sunset Moonrise.

O projektu

Projekt Sunset Moonrise se prozatím orientuje hlavně na pořádání stejnojmenné párty v tanečních klubech nejen po České Republice, ale také po Evropě a Spojených Státech. Na této párty můžete kromě Danny Brighta a Wayna také slyšet spoustu dalších DJs, známých i méně známých, protože W&DB se snaží nejen na každé párty mít dalšího známého Dj či Djane, ale také objevit kvality některých méně známých DJs, kteří vždy párty Sunset Moonrise rozjíždějí.

Sunset Moonrise se nese na vlně house, přes club house, electro house, progressive house, tech house, minimal house, trance, tech-trance až po tvrdé zvuky techna.

Line up

20:00 - 23:00 - Meri.Da & Ali
23:00 - 02:00 - Wayne & Danny Bright
02:00 - 04:00 - Djs Battle > Residents Vs. Sunset Moonris

Žádné komentáře
 
Těšíme se na Vaši návštěvu