Bar INFERNO

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8821":
walmezcity.cz
Hi, omlouvám se, ale dřív jsem se k upnutí fotek nedostal, ale kdo na ně čekal, tak je tu má: Fotoreport z Warm-upu Beats and Melody 3 najdete na http://foto.walmezcity.cz/party/27.09.2008_Warm_up_BaM3-Inferno_club_Hranice/ enjoy it smiley
____________________________
walmezcity (nejen) valašské meziříčí okem mladé generace (ver.2.1.b)
he.ni
Zdravim vsechny,

do Inferna chodim uz peknou dobu a musim rict, ze je to tam cim dal lepsi. Myslim, ze nebudu prehnaet kdyz reknu, ze Inferno je kralem patecnik disko veceru..v sobotu si na sve prijdou milovnici techna, housu ci country.... Musim take zminit skvelou (sympatickou, krasnou a nemalo vstricnou obsluhu)..pohodove Djs...a celkove dobrou atmosferu. Na pivko ci neco ostrejsiho si zajdu rada i pres tyden v ramci moznosti a pokud chci vyrazit v sobotu ci patek za zabavou, tak jedine do Inferna. Narvany podnik je jen dukazem skveleho vedeni a spokojenosti hostu. Takze vstupne 20Kc je opravdu smesna castka...Jen tak dal...ziskali jste si me srdce, nebo spis penzenku smileysmiley

PS: chci taky podekovat za vstricne jednani ohledne LBG akcismiley
____________________________
Niki
Skynet
Radosto, jsi idiot :)

Inferno je v pohodě až na již zmiňovaný kravál a horko.

Servírky jsou krásné slečny (ženy, dámy) a atmosféra jako taková je dobrá.
klon
Víte co vám řeknu o infernu. Chtěl jsem už skončit, s tím kluberským životem. Každej pátek a sobotu byt v klubu a potit litry potu. Buď už jen s toho duvodu, nebavilo mě jezdit furt do brna ostravy atd. a protože v hranicích nebylo kam jít ne že by nebylo akcí se pořádalo dost ale lidi na to nechodili což byl kámen urazu furt si na něco stěžovali ,,tam nejdu diť tam nikdo nebude'' heh Peťa Rypar uďelal luxusní akcičky a nikdo tam fakt nepřišel a proč protože rovné kšilty jsou pŕece ,,maheři'' a oni se radši vyhulí a poslouchaj žblafy které někdo kdo si říka Raper vypouští do eteru. Ale teď, konečně se vyskytla hvězdička na tanečním poli lidi se tam naučili chodit a hudba je přece jen někde jinde než ve zbytku hranic a za to díky budu vás podpořovat v jaké koli akci a to tím že přijdu a jelikož jsou u vás i lidové ceny tak něco málo nechám i v kase držte se jste super klub ,,peace and love''
radosto
ad "Jaký podnik, takový hosté". Byl trošku hyperbolizován. Ale jsou podniky do kterých si lidé nedovolí jít bez obleku a také podniky, kde se schází "spodina" (když použiji disfemismus)(inferno do té 2. skupiny nezařazuji!! aby nedošlo k nedorozumění). Nevím jak to majitelé dělají, že jsou v každém jiní hosté, ale určitě to je jejich práce a tudíž pro to jsem použil ten výraz. Ad ten dokaz. Napsal jsem ho, jenom protože si myslím, že každý vlastník hospody či baru by si ho měl přečíst pro zamyšlení a inspiraci (jsem rád, že mám tu možnost ho zde napsat a taky jsem moc rád, že jste si ho přečetli). Ad sklo. Je to smutné, že někteří hosté kradou, ale za rozbíjení mnohdy může ten alkohol v nich, a také možná to, že některé sklo je moc tenké (opravdu jsem viděl jak se i při tradičním ťuknutí rozbilo). Jinak Inferno mám rád a budu se do něj rád vracet. Jediná věc mi vadí, je příliš hlasitá hudba, kdy lidi na sebe musí křičet, ale to už je úděl diskoték všude ve světě na tom se nic změnit nedá (leda že by se změnila společnost). Jinak infernu přeji hodně těch "hodných" návštěvníků co se chtějí bavit (doufám, že jsem mezi ně taky počítán smiley)a méně těch co se chovají "jak prasata". Nashle o víkendu ;)
radosto
Znovu opakuji, že vstupné mi nevadí. A jsem i rád, že nějaké symbolické existuje (tím se eliminuje část nechtěných hostů) Ale opravdu tam žádný papír na futrech tehdy nebyl (dokonce jsem se 2x díval). Teď už tam je (i na více místech).
Inferno
ad radosto: Dovolíme si oponovat nad tím, že to nebylo nikde nápsáno, bylo. Na futrech vtupních dveří byla nalepena A4, kde bylo uvedeno Entry 20Kč. Je nám líto, že Vám připadalo, že vstupné vybírají hosté snažící se přivydělat. To by však nenalepovali na ruku vstupní pásek s našimi webovými stránkami. Ohledně toho pozdějšího vybírání: vybírat se začíná až půl hodiny před začátkem diskotéky, je podle nás zbytečné, aby někdo stál od sedmi hodin u dveří a vybíral vstupné hned po otevření. Mimo to ne všichni lidé zůstávají na diskotéku. Proto se nám jeví nejoptimálnější forma výběru stupného, nejdřív obejít hosty v baru, aby zaplatili vstup, pokud chtějí zůstat a dále pak výběr u dveří. Pokud host řekne, že dopije a půjde, tak po něm nikdo vstupné nevyžaduje.

Zajímalo by nás, jak jste myslel větu "Jaký podnik, takoví lidé"? Myslím, že podnik nemá nic společného s tím, že hosté dokážou ukradnout až 25 pivních sklenic za večer a dalších nespočet rozbít. Otřepaná fráze "však sklo máte od pivovaru" už také neplatí. Pivovar není žádný dalajláma, aby týdně dodával nové sklo.

Se zavedením pátečního vstupného se potvrdilo to, že lidé, kteří zaplatí vstup se opravdu příjdou bavit ( a není jim líto zaplati těch 20 Kč )a ne dělat problémy a nepořádky.

Samozřejmě, že jsme se setkali i s negativními postoji, ale to jsou právě ti lidé, kteří se nedokážou bavit.

K sobotnímu vstupnému. Pokud budou bývat jiné akce, než běžné diskotéky, tak vstupné také bude. Máme za to, že vstup 20 - 30 Kč za akci, kde se ukáže 5 DJ´s, je směšná částka. Na srovnatelné obsazení DJ´s, avšak ve větších klubech v jiných městech bývá někde kolem 50 - 120 Kč. A věřte, že shánění DJů, kteří přijedou zahrát za cesťák a barový lístek, je opravdu těžká věc, a bez známostí se neobejde.

ad odkaz, který jste zde uvedl ( mimochodem jsem si jej pozorně přečetl ), zajímalo by nás, v čem u nás nejste spokojen? Jelikož pokud toto nevíme, nemůžeme nic napravit. Přivítáme tímto veškeré podněty na to co se Vám u nás nelíbí, co a jak dělat jinak atd.... Kritiky se nebojíme a pokud bude oprávněná pokusíme se o změnu. S pozdravem kolektiv Inferna
radosto
a doporučuji se podívat na tento článek (pro inspiraci), redaktoři mají v mnohém pravdu.

http://xman.idnes.cz/osm-zasad-jak-se-vyhnout-mizerne-hospode-ffu-/xman-styl.asp?c=A080919_082624_xman-styl_fro
radosto
Jaký podnik, takoví lidé. Naopak to nefunguje. Jinak vstupné 20Kč mi nevadí. V ten pátek o kterém jsem psal nebylo nikde napsané, že se platí. Navíc se vstupné nevybíralo při vstupu, ale až po půlhodině pobytu (v mém případě). Navíc lidi, kteří ho vybírali vypadali spíše jako hosté, kteří se snaží vydělat.
Skynet
Jo, jinak nepočítám cenu provozu. To taky není zadarmo. Pak z toho mála ještě odvádět daně.... hm

1  
2  
3  
4  
5  
6  

 
Těšíme se na Vaši návštěvu