Bar INFERNO

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2585":
myšička
caaaaw kdy zas bude nejaka tekno party...? hmm? uz mi to chybismiley
djkifli
Clubhouse a techno Dj - info: www.djkifli.com
Proč?
Co se děje?Nové stránky nejdou a tady taky nejsou žádné napláovaé akce!Někdo a to asi hodně kašle!!!
Alx
Myslíš moc dobře :D :)
Inferno
Pro Alx: nestíhačka s tím spuštěním.

Pro Alx i pro ostatní: 24.12. Vánoční diskotéka, 26.12. Štěpánská diskotéka, 31.12. Silvestrovská diskotéka. Myslím Alxi, že kvůli diskotéce do Hranic asi nepojedešsmiley
Alx
Mohli jste to spustit jako vánoční překvapení ;) Máte něco připraveného na 24. a 31.? .. nevím kam s roupama :D :)
Inferno
Pro Axl: čaec. Nové stránky poběží od Nového roku. Na adrese www.infernohranice.cz Už tam zbývá jen naházet aktuální věci. Jinak s Nexem je domluvena akcička na druhou půlku ledna. A už nejsou pod oh-la-la.dj.

Co s etýká příspěvku od muck: naní na to co říct. Co mělo být řečeno napsali tady již ostatní.
Alx
Připomíná mi to důchodce kteří se nudí tak jen na vše nadávají. Mládež neví co s roupama, tak zajde do podniku o kterém vi že se mu nebude líbit pro to aby posléze na něj mohl nadávat. Takové chování zdá se mi poněkud ubohé 8) Je zbytečné se nad těmito jedinci pozastavovat :)
Herr Müller
Inteligence a sociální původ některých návštěvníků mi je záhadou. Nechápu, proč tam někdo chodí, když se mu nelíbí prostředí, hudba, lidi, atp.. Má to logiku? Ne, že?
Alx
LoL, to je přísno :D ... muck tak proč tam lezeš když se ti ten hudební žánr nelíbí? Disco sice taky neposlouchám, ale k vůli tomu nepolezu do klubu kde se zrovna hraje abych se jim mohl smát že neposlouchají to co já, akorát to zrcadlí tvou nízkou inteligenci a způsob chování jak desetiletého fracka 8) ... Nejsi schopna se ani kultivovaně vyjadřovat a děláš ze sebe best, myslím že jsi jediná komu se tu dá smát ;)Jinak co se týče inferna, zajímalo by mě kdy už konečně budou mít ty nové stránky, abych se pořád nemusel dívat na to utrpení tady ;) Btw: Nějak se mi nehlásí kluci z Oh-la-la se svýma housovýma večerama, provádíte ještě občas v infernu sobotní housárny?

1  
2  
3  
4  
5  
6  

 
Těšíme se na Vaši návštěvu